Podmiot Odpowiedzialny

OwocOintment

ul. Adama Asnyka 4

36-200 Brzozów

owocointment@owocointment.net


POLAND

 

 

Scaldex - przełom w leczeniu oparzeń i trudno gojacych się ran:

Nowoczesna medycyna wymaga aby stosowane leki miały wszelkie własciwosci, które umożliwiaja skuteczne leczenie ran trudno gojacych się i pooparzeniowych. Przy zaangażowaniu naukowców stworzono nowoczesny lek, SCALDEX, który w pełni spełnia wymagania lekarzy. Posiada własciwosci: antyseptyczne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, przyspieszajace gojenie, zapobiegajace bliznowaceniu.

Radykalnie zmniejsza ból

Badania wykazały, że uczucie bólu, towarzyszy oparzeniom i innym schorzeniom przedłuża o ok. 30% czas leczenia, co w konsekwencji wielokrotnie zwiększa możliwosć tworzenia się blizn i innych powikłań. Ból obniża ogólna odpornosć organizmu i czas regeneracji chorych tkanek.

Nie wymaga opatrunków

Częsta zmiana opatrunków negatywnie wpływa na proces szybkiego gojenia się ran, poprzez naruszanie, a czasami wręcz niszczenie nowo tworzacej się tkanki.

Jest szybki w działaniu

Badania naukowe i kliniczne nad lekiem SCALDEX wykazały, że im szybciej został zastosowany na ranę (szczególnie oparzeniowa) w tym efekty terapeutyczne i kosmetyczne były lepsze.

Zapobiega bliznom

Lek współdziała z organizmem w procesie tworzenia się tkanki, przez co ogranicza tworzenie się blizn.

Działa profesjonalnie

Eliminacja bólu, opatrunków, dobór własciwej terapii oraz własciwa i szybka reakcja to niezbędne elementy leczenia w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów terapeutycznych i kosmetycznych, SCALDEX to lek naturalny i pierwszy tego rodzaju lek na rynku farmaceutycznym nie tylko w Polsce.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotka, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczace działań niepożadanych i dawkowania oraz informacje dotyczace stosowania produktu leczniczego, lub skontaktuj się z lekarzem lub farmaceuta gdyż każdy lek niewłasciwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Zobacz Film (drastyczne)

leczeni mascia Scaldex